Značka oblečení, které vám dopřeje komfort v jakémkoli počasí. To je FISHMACHINE! Rybářská kvalita bez kompromisů. A my jsme opravdu rádi, že oblečení této značky můžeme oblékat na našich expedicích, že se můžeme spolehnout na kvalitně zpracované oblečení ať už jsme kdekoliv. 

Nic se nevyrovná této fenomenální německé značce. Již 70let patří tato značka mezi to nejlepší na světovém trhu. A my jsme měli možnost ji otestovat ve spoustě lokalit. Cestovní pruty od této značky měly vynikající vlastnosti, člověka by ani nenapadlo, že čtyř či pětidílný prut může mít tak skvělou akci a tak výborné vlastnosti. Jsme rádi, že máme možnost spolupracovat s tak skvělou a vyjimečnou značkou.

Climax vyrábí špičkové pletené šňůry i fluorcarbony nejen pro mořský rybolov. Jejich výrobky tak doprovází naše rybářské expedice stejně tak jako pruty Sportex. Všechny pletené šňůry od této firmy disponují vynikající pevností i odolností. Fluorcarbony mají vynikající pevnost v uzlu i oděruvzdornost. Jsme rádi, že můžeme na své navijáky i koncové sestavy používat tak kvalitní výrobky, které nás nikdy nezklamou. 

Rybářský kemp ve středním Norsku, který nám dlouhodobě poskytuje skvělé zázemí pro tvorbu rybářských filmů z Norska. Jedná se pravděpodobně o jednu z nejlepších oblastí pro lov ryb v Norsku a to z důvodu přítomnosti pobřežního šelfu, který se nachází necelých sedm kilometrů od přístavu. 

Rodinná agentura DeJa holidays, která nabízí k pronájmu dům s bazénem v těsné blízkosti moře. Dům se nachází ve Španělsku na populárním pobřezí Costa Blanca, konkrétně ve městě Torrevieja, vyhlášené místo pro rybolov tuňáků na moři. 

Arena Sport 1 a Arena Sport 2 jsou televizní kanály, které vysílají naše filmy. Určitě si nás nalaďte nejen na Youtube, ale i v televizi. 

Zachytame.cz/.de je jedním z největších internetových serverů o rybaření. Jsme rádi, že nám právě tento magazín pomáhá v rybářském mediálním prostoru prorazit. 

Rybářský podcast formou inspirativních a naučných audio článků o tom nejkrásnějším koníčku na světě. Tady se dozvíte spoustu užitečných tipů a rad o různých rybolovných technikách i samotných rybích druzích.

HZ Brno spol. s.r.o  v České republice nabízí komplexní odborné služby – auditorské, daňové a poradenské služby nejvyšší úrovně.